تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - دستگیری5 حفار غیرمجاز در اندیکا
 

دستگیری5 حفار غیرمجاز در اندیکا

نوشته شده توسط :حسین حسین
سه شنبه 26 اسفند 1393-10:59 ق.ظ

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از دستگیری پنج حفار غیرمجاز در تپه‌های باستانی شهرستان اندیکا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خوزستان، افشین حیدری اظهار کرد: در روزهای گذشته پنج حفار غیرمجاز در حال حفاری در تپه‌های تاریخی شهرستان اندیکا شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این حفاران در حال گمانه‌زنی و حفاری برای کشف آثار تاریخی بودند که پس از شناسایی و دستگیری به نیروی انتظامی تحویل داده شدند.

حیدری اضافه کرد: این افراد آلات حفاری به همراه داشتند که توسط نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اندیکا دستگیر شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: این افراد به منظور سیر مراحل قضایی و بازجویی حقوقی هم‌اکنون در اختیار نیروی انتظامی هستند.

حیدری با اشاره به اقداماتی که برای تقویت یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان در یک سال گذشته انجام شده اظهار کرد: یگان حفاظت میراث فرهنگی میراث‌بانان بی‌مدعایی هستند که در زمینه تجهیز وسایل نقلیه و سهولت تردد و گشت‌زنی بر آثار تاریخی اقدامات زیربنایی انجام داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: حفاظت از آثار تاریخی در خوزستان و مقابله با سودجویان در این عرصه خط قرمز ما است و در این زمینه از همه امکانات و توان برای مقابله با افراد خاطی استفاده می‌شود.

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox