تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - نماینده مردم مسجدسلیمان برای رفع سریعتر مشکلات حوزه انتخابیه‌اش به رییس‌جمهور و چهار وزیر کابینه تذکر داد.
 

نماینده مردم مسجدسلیمان برای رفع سریعتر مشکلات حوزه انتخابیه‌اش به رییس‌جمهور و چهار وزیر کابینه تذکر داد.

نوشته شده توسط :حسین حسین
پنجشنبه 29 آبان 1393-12:07 ق.ظ

نماینده مردم مسجدسلیمان برای رفع سریعتر مشکلات حوزه انتخابیه‌اش به رییس‌جمهور و چهار وزیر کابینه تذکر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسماعیل جلیلی در تذکر شفاهی از رییس‌جمهور خواست تا با دستور به رییس سازمان حفاظت محیط زیست وقفه پنج ساله در صدور مجوز محیط زیست پروژه جدید مسجدسلیمان به اهواز پایان یابد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه خطاب به وزیر راه و شهرسازی خواستار اصلاح هندسی جاده‌های پرخطر هفتکل به اهواز و مسجدسلیمان به اهواز شد و افزود: این دو محور با وجود دارا بودن مصوبه و تامین اعتبارات به دلیل کم کاری و تعلل مدیران ملی و استانی این وزارتخانه بلاتکلیف است.

نماینده مردم مسجدسلیمان خطاب به وزیر نفت متذکر شد: قرار بود منابع مالی برای احداث 1400 واحد مسکونی در فاز اول در مناطق آلوده مسجد سلیمان اختصاص یابد ولی پس از احداث 300 واحد رها شده است، مردم و پیمانکاران برای ایمن نبودن این منطقه در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

جلیلی به وزیر نیرو نیز گفت: با وجود تاکید چیت‌چیان به مدیران زیرمجموعه برای حل مشکل تامین آب شرب شهرستان مسجدسلیمان، اندیکا و هفتکل و روستاهای شهرستان لالی متاسفانه مدیران مربوطه تا امروز اقدام جدی انجام نداده‌اند.

نماینده مردم مسجدسلیمان از وزیر اقتصاد خواست تا به شهرداری شهرهای مسجدسلیمان، هفتکل و لالی و سه شهر دیگر تاکید کند تا وضعیت حاکم بر پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و عوارض آلایندگی با توجه به وضعیت اقتصادی مناسب مردم به درستی مدیریت و حل شود.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه در تذکر مجدد به وزیر نفت خواستار اعلام سهمیه استخدامی نیروهای بومی در آزمون استخدامی نفت شد و افزود: در حال حاضر به دلیل تبعیض در آزمون‌های شفاهی و افزایش امتیاز، جوانان منطقه امکان استخدام را ندارند.

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox