تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - مسئولین استانی برای رضایت دولت با حرف نمایندگان مخالفت نکنند/آقای مقتدایی ومعاونین محترم،جای تقابل بروید مجوزآب 550 هزار هکتار را بگیرید
 

مسئولین استانی برای رضایت دولت با حرف نمایندگان مخالفت نکنند/آقای مقتدایی ومعاونین محترم،جای تقابل بروید مجوزآب 550 هزار هکتار را بگیرید

نوشته شده توسط :حسین حسین
یکشنبه 25 آبان 1393-10:26 ق.ظ

سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز در گفت و گو با خبرنگار رهیاب در خصوص اظهارات خبیر معاون سیاسی اجتماعی استاندار مبنی بر اینکه طرح 550 هزار هکتار کاهش پیدا نکرده است اظهار داشت: من از اظهارات وی متعجبم اولا در این زمینه معاون عمرانی باید جوابگو باشد نه معاون سیاسی.

وی ادامه داد: زمانی که اقای خیبر مشغول آوردن فرماندار غیر بومی از ایلام برای خوزستان بود نشست آب بین جهاد کشاورزی و وزارت نیرو اتفاق افتاد و فقط 312 هزار هکتار را مجوز آب داد.

سید شریف حسینی افزود:این حرف یعنی بقیه طرح آب ندارد حتی اگر کار هم بشود هیچ کشاورزی اتفاق نمی افتد برای همین می گویم طرح از 550 هزار هکتار به 300 هزارهکتار کاهش پیدا کرده است.

وی افزود:وقتی آبی به طرح تعلق نمی گیرد زمین خالی حتی اگر تسطیح شود به چه درد ما می خورد؟ ما این موضوع را گفته ایم تا تذکری به مسئولین استان باشد و آنها به جای تکذیب بروند موضوع را بررسی کنند تا 550 هزار هکتار  کاهش پیدا نکند.

نماینده مردم اهواز تاکید کرد:بهتر است مسئولین استانی پیگیر موضوع باشند نه اینکه برای رضایت دولت مردان با حرف نمایندگان مردم که به استناد حرف وزیر حرف می زنند مخالفت کنند.

وی افزود:از وزیر جهاد بپرسید چقدر مجوز آب به طرح 550 هزار هکتار داد شده است از اقای شمسایی رئیس سازمان آب و برق استان که در جریان هستند بپرسید که چقدر مجوز آب داده اند.

نماینده مردم اهواز تاکید کرد:جناب آقای مقتدایی ،خبیر، سیاحی و معاونین محترم جای انکه در تقابل با هم باشیم بروید مجوزآب 550 هزار هکتار را بگیرید اگر آبی وجود ندارد برای استان اصفهان هم نباید وجود داشته باشد نگذارید با کاهش 550 هزار هکتار نگاه به انتقال آب ما شود ما نیاز به این آب داریم.

وی ادامه داد: کاهش 880 هزار هکتار به 550 هزار هکتار قابل توجیه نبود ولی باز 550 هزار هکتار می تواند تولید اشتغال زیادی در استان داشته باشد وضعیت کشاورزی ما را در کشور ارتقا دهد اما این مقدار دیگر نباید  به 300 هزار هکتار کاهش پیدا کند مسئولین استانی فعال تر شوند و فقط نگاه سیاسی به استان نداشته باشنددرباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox