تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - جلسه هم اندیشی دهیاران و شوراهای بخش شهرستان اندیکا با حضور مدیر کل امور روستایی
 

جلسه هم اندیشی دهیاران و شوراهای بخش شهرستان اندیکا با حضور مدیر کل امور روستایی

نوشته شده توسط :حسین حسین
چهارشنبه 21 آبان 1393-09:24 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اندیکا جلسه ای به منظور بررسی مشکلات روستاها و دهیاری های شهرستان اندیکا با حضور  فخاری مقدم فرماندار،  مجیدی پور مدیر کل امور روستایی استانداری خوزستان، نوذری معاون فرماندار، بخشداران ، دهیاران و شوراهای بخش در روز دوشنبه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
فرماندار شهرستان اندیکا در این جلسه ضمن تاکید بر حل مشکلات در روستاها گفت: برای برطرف کردن مشکلات در روستاها باید با وحدت و تعامل گام برداریم و نظارت ویژه ای از سوی بخشداریها بر کار شورها و دهیاران صورت گیرد.
 فخاری مقدم با تاکید بر اینکه دهیاران و شوراها تمام مشکلات و معضلات موجود در سطح روستاها را به بخشداران منتقل نمایند، اظهار داشت: دهیاران و شوراها می توانند با بررسی مشکلات روستاها و آنچه مردم به آن نیاز دارند رصد نموده و به بخشدارگزارش نمایند و ایشان نیز موارد را به اطلاع فرمانداری برساند.
نماینده عالی دولت در شهرستان اندیکا با بیان اینکه خدمت به مردم نوعی عبادت است و دولت نیز تلاش مضاعف دارد تا مشکلات در روستاها حل شود، افزود: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به روستاها دارد و از این رو با ارائه راهکارهایی سعی دارد در مسیر توسعه همه جانبه روستاها گام بردارد.
وی نقش دهیاران را در مدیریت نوین روستایی بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: یکی از مهمترین وظایف دهیاران نیازسنجی ، اولویت بندی و برنامه ریزی در سطح روستاها است.
درادامه مدیر کل امور روستایی استانداری خوزستان بر حل مشکلات مردم در روستاها توسط بخشداری، دهیاری و اعضای شورای روستاها تاکید کرد.
مهندس مجیدی پور بیان داشت: دهیاران به ‌منظور بهبود وضعیت روستاها در زمینه سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، راهبری، نظارت و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی، ارتقاء سطح درآمد و کیفیت زندگی روستاییان و کشاورزان در جامعه روستایی تلاش بیشتری نمایند.
مدیر کل امور روستایی در پایان از تخصیص اعتبار ویژه به دهیاریهای  شهرستان اندیکا خبر دادند .
 درادامه این نشست نیز به بررسی مسائل ومشکلات روستاها و دهیاریهای شهرستان اندیکا پرداخته شد و دهیاران و شوراهای بخش  مشکلات و معضلات خود را بیان کردند.
گفتنی است، در این جلسه در خصوص مشکلات خانه عالم روستاها، فضای سبز، اماکن فرهنگی، مسائل حریم روستاها، کمبود منابع مالی و تجهیز وساخت ساختمان دهیاریها، توسعه روستاها، و بحث و تبادل نظر شد.


نویسنده خبر: افشین سلطانی 
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox