تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - سازمان تبلیغات اسلامی پیشگام در خدمت رسانی فرهنگی به عشایر غیور منطقه اندیکا
 

سازمان تبلیغات اسلامی پیشگام در خدمت رسانی فرهنگی به عشایر غیور منطقه اندیکا

نوشته شده توسط :حسین حسین
پنجشنبه 1 آبان 1393-11:36 ق.ظ


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، حجت‌الاسلام علی قندعلی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اندیکا از برگزاری جلسه شوری عشایری اندیکا با حضور مدیر کل عشایر خوزستان و همچنین مدیر آموزش عشایری ومعاونین در فرمانداری این شهرستان خبر داد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اندیکا با مهم توصیف کردن این جلسات گفت: عشایر نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصاد کشور دارندو به فرموده حضرت امام(ره) آنها ذخایر انقلاب هستند وباید برای این قشر زحمت کش تمهیدات مناسبی اندیشیده و به اجرا گذاشته شود.

قندعلی در این جلسه خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در خدمت رسانی فرهنگی  به عشایر غیور منطقه پیشگام بوده است وحدود ۱۰ سال است که هیئات عشایری شهرستان در منطقه شاهزاده عبدالله در حال فعالیت هستند و اگر توفیقی در منطقه به دست آمده است مرهون تلاش این عزیزان است.

وی در ادامه به تشریح فعالیت‎های فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی در گسترده ترین منطقه عشایری کشور اشاره کرد واعزام مبلغ به مناطق، توزیع بسته‎های فرهنگی، اعزام مبلغ به مدارس عشایری و راه اندازی بیش از ۱۵ هیئت عشایری را بخشی از خدمات فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی به بخش‎های عشایری عنوان کرد.

مدیران کل امور عشایر استان آموزش عشایر خوزستان در این جلسه از فعالیت‎های بسیار خوب وچشم گیراداره تبلیغات اسلامی تشکر کردند و خواستار توجه سایر ادارات فرهنگی به حوزه عشایر شهرستان شد.

گفتنی است، این جلسه ۳۰ مهر ۹۳ در سالن اجتماعات فرمانداری اندیکا برگزار شد.

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox