تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - قول مساعد قایم مقام وزیر راه درساماندهی راه های چهارشهرشمالی خوزستان
 

قول مساعد قایم مقام وزیر راه درساماندهی راه های چهارشهرشمالی خوزستان

نوشته شده توسط :حسین حسین
شنبه 26 مهر 1393-04:48 ب.ظ

'غضنفر جمال پور' روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به سفر 'علیرضا محفوظی' قایم مقام و معاون وزیر راه و شهرسازی در روز پنج شنبه به مسجدسلیمان و بازدید از راه های هفتکل، اندیکا، لالی اظهار کرد: در این سفر قرار شد هفته آینده نشستی در همین چارچوب با حضور وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان مردم شهرهای یاد شده در مجلس شورای اسلامی در تهران برگزار شود.

وی از قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی در این سفر برای رفع مشکلات محورهای اندیکا - بازفت، میانبر اهواز - مسجد سلیمان و مسجد سلیمان - اندیکا خبر داد.

جمال پور گفت: هم اینک در محور تاراز، محور ارتباطی اندیکا به شهرکرد مشکل تامین قیر وجود دارد که انتظار می رود به عنوان یک ضرورت اساسی به آن توجه شود.

قایم مقام و معاون وزیر راه و شهر سازی در سفری به مسجدسلیمان آخرین وضعیت راه های مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا را مورد بررسی قرار داد.

محفوظی در این سفر به اهمیت جاده میانبر مسجد سلیمان - اهواز از نگاه وزارتخانه به عنوان یکی از محورهای شریانی و ترانزیتی و با ارزش در بحث پدافند غیر عامل در کشور و ارتباط بین استان های خوزستان- چهار محال، اصفهان – تهران به منظور برقراری ارتباط جنوب کشور با استان های اصفهان، شهرکرد، تهران اشاره کرد.

اندیکا از شهرستان های تازه تاسیس استان خوزستان شامل سه بخش در شمال شرقی خوزستان قرار دارد.

جمعیت این شهرستان ۸۰ هزار نفر و مساحت آن دو هزار و 300 کیلومتر مربع است.

اندیکا شامل سه بخش مرکزی آبژدان، چلو و اندیکا مرکز شمال کوهستانی خوزستان است.

در این شهرستان هم اینک 95کیلومتر راه اصلی و 141کیلومتر راه فرعی درجه یک و دو وجود دارد.درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox