تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - افتتاح طرح های عمرانی استانها
 

افتتاح طرح های عمرانی استانها

نوشته شده توسط :حسین حسین
چهارشنبه 16 مهر 1393-07:20 ب.ظ

استانها / واحدمرکزی خبر / اقتصادی

بیش از 20 طرح عمرانی ، بهداشتی و خدماتی در استانهای خوزستان ، خراسان شمالی ،رضوی و جنوبی و چهار محال و بختیاری به بهره برداری رسید.
4 طرح فرهنگی و خدماتی با حضور مسئول قرارگاه محرومیت زدایی کشور در اندیکا خوزستان به بهره برداری رسید. فرماندار اندیکا گفت : این طرح ها شامل ساخت مسجد ، مجموعه فرهنگی و زمین ورزشی امامزاده عبدالله (ع) و یک باب ساختمان خانواده ایتام روستای سوارآباد منطقه است که بیناد برکت بیش از 2 میلیارد ریال برای آن هزینه کرد .
همچنین فرماندار لالی گفت : با اجرای طرح برکت 85 درصد روستاها و مناطق عشایری شهرستان از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند. وی افزود : 120 میلیارد ریال از محل طرح برکت و اعتبارات استانی برای آبرسانی به این روستاها و مناطق عشایری هزینه شد. لالی 258 روستا دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هم گفت : بیش از 10 طرح عمرانی و بهداشتی با 8 میلیارد و 520 میلیون ریال هزینه در بیمارستان گلستان اهواز به بهره برداری رسید. بهسازی و نوسازی ایستگاه های پرستاری، اتاق معاینه و بستری بیماران ، اتاق پزشکان و پرستاران و بخش های تروما و ارتوپدی، کودکان، پزشکی هسته ای، پیوند، جراحی مغز و اعصاب و جراحی قلب بخش های از جمله این طرح هاست .
فرستنده دیجیتال رادیو و تلویزیون یکه صعود شهرستان مرزی رازو جرگلان از دیگر طرح هایی بود که با 2 میلیارد ریال هزینه افتتاح شد . با بهره برداری از این طرح پوشش دیجیتال در مناطق مرزی خراسان شمالی به 40 درصد رسید.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مه ولات خراسان رضوی هم از افتتاح بیش ازهزارو 800 واحد مسکونی روستایی شهرستان خبرداد و گفت برای بهسازی و نوسازی این تعداد واحد 144 میلیارد ریال هزنیه شد. فرامرز فهیمی افزود: یک طرح هادی روستای شمس آبادهم با 14میلیارد و 140 میلیون ریال به بهره برداری رسید
طرح خدماتی مرکز شماره 2 نقل و انتقال و تعویض پلاک خودرو مشهد هم از دیگر طرح ها بود که در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و با بیش از40 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری رسید. فرمانده انتظامی خراسان رضوی در مراسم افتتاح طرح گفت : استقرار این مرکز در ورودی شهر و نزدیک شهرک صنعتی و پایانه بارموجب می شود خودرو های سنگین در کمترین زمان به خدمات تعویض پلاک دسترسی پیدا می‌کنند.
سرهنگ شهرکی فرمانده مرزبانی خراسان جنوبی هم گفت : ساختمان های جدید دو گروهان مرزی یزدان و درح با 3 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه به بهره برداری رسید.
جانشین فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری هم گفت: نخستین دفتر پلیس +10 سامان در زمینی با مساحت 150 متر مربع و هزینه 700 میلیون ریال افتتاح شد
و زمینه اشتغال 6 نفر را فراهم کرد فرماندار فارسان هم گفت : بوستان کودک روستای کران در زمینی باهزار متر مساحت و 650 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox