تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - ایجاد7پاسگاه‌جدید راهنمایی‌ورانندگی درخوزستان
 

ایجاد7پاسگاه‌جدید راهنمایی‌ورانندگی درخوزستان

نوشته شده توسط :حسین حسین
دوشنبه 24 شهریور 1393-02:07 ب.ظ

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان گفت: بررسی ایجاد هفت پاسگاه جدید راهنمایی و رانندگی در محورهای ارتباطی این استان در دست اقدام است که با تحقق آن ترافیک موجود در تمام نقاط به طور کامل کنترل می شود.

مسعود مصدقی روز یکشنبه اظهار کرد: کار مکان یابی این پاسگاه ها انجام شده و زمان ساخت آنها به توافق ستاد مرکزی حمل و نقل با پلیس دارد.

وی افزود: این پاسگاه ها برای ساخت در محورهای خروجی اندیکا به شهرکرد، مسیر هندیجان - دیلم، سوسنگرد - هویزه، صفی آباد - دزفول، دزفول - شوشتر، امیدیه - اهواز و سه راهی هفت تپه - شوش برنامه ریزی شده اند.

مصدقی گفت: هر یک از این پاسگاه ها در زیربنای استاندارد 860متر مربع ساخته می شود و برای ساخت هر کدام 10میلیارد ریال برآورد اعتبار شده است.

وی مدت زمان ساخت این پاسگاه ها را یک سال اعلام کرد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان گفت: هم اینک 12پاسگاه راهنمایی و رانندگی در محورهای ارتباطی این استان دایر شده است.

از مجموع پنج هزار و 150کیلومتر راه اصلی و فرعی در خوزستان یک هزار و 595کیلومتر راه اصلی(از مجموع 20هزار کیلومتر راه شریانی کشور) است که نقش تاثیرگذاری در حمل و نقل جاده ای کشور ایفا می کنددرباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox