تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - حسن زاده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان شد
 

حسن زاده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان شد

نوشته شده توسط :حسین حسین
شنبه 15 شهریور 1393-02:59 ب.ظ

حسن زاده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان شد
اهواز - خبرگزاری مهر: در حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، نورالله حسن زاده به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی نورالله حسن‌زاده را به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منصوب کرد. وی پیش از این رئیس دانشگاه علمی و کاربردی و سازمان صنعت و معدن خوزستان بود.

 براین اساس قرار است آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ساعت 10 صبح فردا (16 شهریورماه) با حضور یزدانی، معاون پشتیبانی امور استانها در وزارت صنعت، معدن و تجارت و بابایی، معاون حقوقی و پارلمانی مجلس شورای اسلامی برگزار شود.

پیش از این امیرحسین نظری ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان را بر عهده داشت که بعد از وی به مدت چند هفته سیدمهرداد محمدی وکیل سرپرستی این سازمان را بر عهده گرفته بود.درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox