تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - لزوم سرمایه‌گذاری در مسائل فرهنگی شهرستان اندیکا
 

لزوم سرمایه‌گذاری در مسائل فرهنگی شهرستان اندیکا

نوشته شده توسط :حسین حسین
سه شنبه 4 شهریور 1393-11:34 ب.ظ

 به گزارش خبرگزاری فارس از اندیکا، عبدالحمید فخاری‌مقدم امشب در نشست فرهنگی با مسئولان شهرستان و حجت‌السلام سید ابوالحسن حسن‌زاده امام جمعه موقت اهواز در محل فرمانداری اظهار کرد: در سال‌جاری دو اتفاق بسیار خوب در این شهرستان رخ داده که یکی حضور امام جمعه موقت اهواز برای بار دوم در این منطقه و اتفاق دوم افتتاح دومین کتابخانه عمومی شهرستان با حضور مسئولان استانی که یکی در روستای اسلام آباد و دیگری در روستای سرگچ است.

وی با تقدیر از توجه نهاد کتابخانه‌های عمومی، ابراز امیدواری کرد این رشد و توسعه استمرار یابد.

فرماندار اندیکا اضافه کرد: فرهنگ منشا همه خوبی‌ها و پیشرفت‌هاست و اگر در هر منطقه فرهنگ اصلاح شود بر دیگر شاخص‌های منطقه نیز تاثیرات به‌سزایی دارد. کتابخانه‌های عمومی جزء زیربنایی‌ترین مسائل فرهنگی در هر منطقه هستند که به عموم مردم خدمات‌رسانی کرده و خدمات مفید و خوبی را ارائه می‌کنند.

وی تصریح کرد: نیاز است در این بخش سرمایه‌گذاری‌های بیشتر و ویژه‌ای صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ساختمان کتابخانه عمومی شهید رسول احمدی توسط هیئت امنای مسجد چهارده معصوم روستای سر گچ اهدا شده و از محل اعتبارات اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی تجهیز و راه‌اندازی شده است.

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox