تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - اقای رئیس جمهور دشنام دادن مشکلی را حل نمی کندشما می گوید چهارونیم میلیارد دلار پول ما آزاد شده است ولی نمی گوید در قبالش 5 میلیارد دلار ساختمان بنیاد علوی ما مصادره می شود این چهارونیم میلیارد کجا واریز شده است؟ چه کالاهای به ازای این پول گرفته اید؟
 

اقای رئیس جمهور دشنام دادن مشکلی را حل نمی کندشما می گوید چهارونیم میلیارد دلار پول ما آزاد شده است ولی نمی گوید در قبالش 5 میلیارد دلار ساختمان بنیاد علوی ما مصادره می شود این چهارونیم میلیارد کجا واریز شده است؟ چه کالاهای به ازای این پول گرفته اید؟

نوشته شده توسط :حسین حسین
پنجشنبه 23 مرداد 1393-09:46 ب.ظ

حجت الاسلام علی کاظم بهرام رییس سازمان بسیج طلاب خوزستان در گفت و گو با رهیاب در  خصوص ادبیات رئیس جمهور در برخورد با منتقدین اظهار داشت: این ادبیات در چارچوب تعقل و تشرع جایگاهی ندارد عقل اجازه نمی دهد کسی ادبیات بی ادبانه به کار ببرد حالا شخص  در هر مقام و لباسی هم که باشد این اجازه را ندارد  شرع هم  این اجازه را صادر نمی کند چرا که فلسقه بعث پیامبران تکمیل مکارم اخلاقی است

 وی ادامه داد:این حضرات با عنوان اعتدال روی کار آمدند شعار زنده باد مخالف سر می دادند شعار دانستن حق مردم است را یدک می کشیدند اما چه شده است که اگر منتقد به به و چه چه کند خوب است اما اگر نقدسازنده ایی کند یا می شود بی سواد یا می شود بزدل.

رییس سازمان بسیج طلاب خوزستان تاکید کرد:مشکل اینجاست که آنها هم در مذاکرات هسته ایی  شیردل نیستند با اینکه ما از آنها حمایت کردیم و برای موفقیتشان دعا کردیم اما امتیاز دادن بدون امتیاز گرفتن بازی برد برد تلقی نمی شود کجای عالم به باج دادن و امتیاز حداقلی گرفتن برد برد می گویند؟

وی افزود:بعد از برگزاری مذاکرات خانم شرمن شرح مذاکره را در سنای امریکا می گوید و برداشت خود را ارائه می دهد و تغییر کاربری آب سنگین اراک را مطرح می کند اما دستگاه دیپلماسی ما جواب آنها  را نمی دهد خب این احساس به وجود می آید که این وسط باج هایی داده شده است

حجت الاسلام علی کاظم بهرام  تصریح کرد:ما دلواپسیم که سرنوشت فن آوری هسته ایی در کشور به کجا خواهد رسید و سرانجام خون شهدای هسته ایی چه خواهد شد؟آیا دوباره می خواهیم برگردیم به دورانی که مشارکتی ها در موضوع هسته ایی ما را خوار کردند؟

وی ادامه داد:ما دلواپس این همه دلخونی دانشمندان هسته ایی کشورمان هستیم این اسمش لرزیدن نیست بلکه دلواپسی است اما چون آقایان جواب ندارند فحش می دهند اقای رئیس جمهور  دشنام دادن مشکلی را حل نمی کند 

بهرام عنوان داشت:شما می گوید چهارونیم میلیارد دلار پول ما آزاد شده است ولی نمی گوید در قبالش 5 میلیارد دلار ساختمان بنیاد علوی ما مصادره می شود این چهارونیم میلیارد کجا واریز شده است؟ چه کالاهای به ازای این پول گرفته اید؟جواب بدهید تا مردم بدانند چه کسی شیردل است؟

 

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox