تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - طرح تأمین منابع مالی برای پرداخت وام جوانان در دستور کار مجلس
 

طرح تأمین منابع مالی برای پرداخت وام جوانان در دستور کار مجلس

نوشته شده توسط :حسین حسین
چهارشنبه 22 مرداد 1393-04:07 ب.ظ

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح تأمین منابع مالی برای پرداخت وام جوانان یکشنبه در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عبدالرضا عزیزی در نشست خبری فراکسیون ارتباطات مجلس که به مناسبت روز خبرنگار تشکیل شد، افزود: قبل از تعطیلات مجلس برای وام جوانان طرحی را تهیه کردم که به امضای 252 نماینده رسید. بعضی از نمایندگان اقتصادی مجلس با این طرح مخالفت می‌کردند که البته برخی دلایل آنها هم درست بود، اما خوشبختانه این طرح یکشنبه در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

رئیس کمیسون اجتماعی مجلس تصریح کرد:‌ وقتی طرحی به امضای 252 نماینده می‌رسد یعنی کل مجلس با آن موافق است؛ بنابراین طرح مذکور یکشنبه هفته آینده توسط هیات رئیسه مجلس اعلام وصول خواهد شد و سه‌شنبه همان هفته به تصویب مجلس خواهد رسید.

وی در عین حال از برگزاری نشستی از حضور مسئولان دولتی برای بررسی راهکارهای تشکیل سازمان صنفی خبرنگاران در ساعت 4 بعد از ظهر امروز خبر داد.

وی تأکید کرد: مصمیم برای امور مربوط به جوانان از جمله ازدواج، مسکن و اشتغال آنان برنامه‌های جامعی به اجرا گذاریم.

انتهای پیام

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox