تبلیغات
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" border="0" style="width: 150px; height: 30px"> آبژدان - ا هدای اعضای دبیر جوان گتوندی که در سانحه تصادف در جاده اندیکا هنگام عزیمت به محل خدمت، دچار سانحه شد. / مرحوم محمد فتاحی، جوان 27 ساله فرهنگی و در منطقه اندیکا دبیر ریاضی بود
 

ا هدای اعضای دبیر جوان گتوندی که در سانحه تصادف در جاده اندیکا هنگام عزیمت به محل خدمت، دچار سانحه شد. / مرحوم محمد فتاحی، جوان 27 ساله فرهنگی و در منطقه اندیکا دبیر ریاضی بود

نوشته شده توسط :حسین حسین
چهارشنبه 22 مرداد 1393-04:47 ب.ظ

هوشنگ محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ‌خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه خوزستان- اظهار کرد: مرحوم محمد فتاحی، جوان 27 ساله فرهنگی و در منطقه اندیکا دبیر ریاضی بود که حدود 10 روز پیش در جاده اندیکا هنگام عزیمت به محل خدمت، دچار سانحه شد.

وی ادامه داد: در این حادثه، خودروی پراید حامل دبیر جوان، با کوه برخورد کرد که راننده خودروی پراید جان سالم به سر برد ولی محمد فتاحی بر اثر شدت صدمه، به کما رفت که دو روز پیش در بیمارستان مسیح دانشوری تهران مرگ مغزی وی اعلام شد. خانواده مرحوم فتاحی نیز تصمیم به اهدای اعضای بدن فرزند خود گرفته و کار خداپسندانه‌ای را انجام دادند.

فرماندار گتوند افزود: مرحوم فتاحی به عنوان یک معلم با رفتن خود درس ارزشمندی به همه داد و خود و خانواده‌اش نیز با این اقدام بزرگ به یک الگو تبدیل شدند.

محمدپور اظهار کرد: با توجه به حساسیت استاندار در خصوص ارتقای ایمنی راه‌ها در استان، لازم است که در این زمینه سطح ایمنی جاده‌ها در کنار فرهنگ رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ارتقاء یابد و به طور جدی در این زمینه عمل شود.

محمدپور اظهار کرد: در کنار همه این موضوعات و مسایل همه انسان هستیم و برای کمک به یکدیگر باید انسانیت خود را نشان دهیم. وقتی بتوانیم بعد از مرگ هم نجاتگر جان همنوعان خود باشیم، چرا نباید دست به همان اقدامی بزنیم که خانواده مرحوم فتاحی و بسیاری از خانواده‌های دیگر زدند و اعضای بدن فرزند خود را اهدا کردند. این خانواده‌ها و افراد همه الگو هستند و باید به آنها بهای بیشتری داد.

وی گفت: نهادینه‌سازی این فرهنگ با آگاهی دادن به خانواده‌ها و تبلیغات مناسب امکانپذیر خواهد بود.

فرماندار گتوند در پایان اظهار کرد: پیکر مرحوم محمد فتاحی روز شنبه در شهر گتوند با حضور جمع کثیری از مردم و همکاران فرهنگی این جوان به خاک سپرده شد.

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


** 1 * * ******* ------------------
-------------------------------

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox